• 25 KW. 19

17. Sympozjum Stowarzyszenia KRAB o projektach z obszaru gospodarki morskiej i MAB-ach

W dniach 13-14 czerwca 2019 r. odbędzie się na Uniwersytecie Gdańskim 17. Sympozjum Stowarzyszenia Krajowej Rady Koordynatorów Projektów Badawczych EU (KRAB). Celem Sympozjum jest zapoznanie uczestników z projektami badawczymi prowadzonymi w ramach Horyzontu 2020 i innych programów UE ze szczególnym uwzględnieniem projektów z obszaru gospodarki morskiej oraz działalności Międzynarodowych Agend Badawczych.

W Sympozjum weźmie udział około 100 uczestników, w tym przedstawiciele Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, eksperci Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych EU oraz koordynatorzy projektów finansowanych z programu Horyzont 2020. Materiały z poprzedniego Sympozjum KRAB są dostępne na stronie Stowarzyszenia.

Zapraszamy do rejestracji uczestnictwa poprzez stronę internetową  oraz do zgłaszania propozycji prezentacji ustnych lub posterowych do dnia 15 maja 2019. Uczestnictwo w Sympozjum jest bezpłatne,  liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

13 czerwca 2019  o godz. 17.00 odbędzie się również otwarte Walne Zgromadzenie KRAB, którego proponowany program obejmuje: dyskusję nad działalnością Stowarzyszenia KRAB oraz wybory uzupełniające do Zarządu KRAB.