• 21 MAR 19

Beyond Imagination – Top 500 Innovators zaprasza na meet-up we Wrocławiu

Stowarzyszenie TOP 500 Innovators zaprasza w dniach 8-10 maja 2019 r.  do Wrocławia na wydarzenie BEYOND IMAGINATION! VIII MEET-UP TOP 500 INNOVATORS & POLISH – AMERICAN INNOVATION BRIDGE (PAMI). Podczas 3-dniowego wydarzenia organizatorzy będą pokazywać, rozmawiać o tym, dlaczego warto marzyć i jak spełniać marzenia o innowacjach. Jak przekraczać własne ograniczenia i budować globalny sukces.

W programie przewidziano między innymi:

• Wystąpienia amerykańskich mówców motywacyjnych dzięki zaproszeniu Ambasady USA.
    • Panele dyskusyjne z udziałem 20 CEO start-upów rozwijających technologie w obszarach: Space, MedTech, BioTech, Industry 4.0. Wśród panelistów będzie można usłyszeć historie prezesów i reprezentantów m.in.: VIGO Systems, Bioceltix, Pure Biologics, ToopLoox, NestMedic, SDS Optic, Space is More, NeuroSys, AlphaMoon, SAT Revolution, Kell ideas, Bioavlee, Captor Therapeutics, Nysa, InferMedica, eMedica, Microscope IT.
    • Wśród prowadzących konferencję pojawią się absolwenci TOP 500 Innovators – naukowcy i specjaliści transferu technologii, którzy w ramach prestiżowych stypendiów uczestniczyli w programach stażowych na uniwersytetach Stanforda, Berkeley czy Cambridge, a dziś rozwijają różne obszary przemysłu, nauki i transferu technologii.
    • Warsztaty szkoleniowe, podczas których uczestnicy poznają i na koniec otrzymają konkretne narzędzia, by móc je zastosować w praktyce. Przygotowujemy zajęcia z takich tematów jak: metodyki rozwiązywania skomplikowanych problemów, wystąpienia publiczne typu TEDex, wzornictwo przemysłowe, prawne aspekty rozwoju spółek technologicznych.
    • Wynalazcy i zespoły projektowe, będą miały możliwość zaprezentowania swoich pomysłów przed wszystkimi uczestnikami konferencji i przedstawicielami funduszy: AUGERE Venture i Shpe.vc Venture podczas Pitch Deck.
    • W trakcie konferencji zadbamy o moderowany networking, tak by uczestnicy faktycznie mieli okazję poznać się i wymienić poglądy i kontakty.
    • Konferencja będzie również okazją do porozmawiania o rozwoju obszarów badawczo-rozwojowych w świetle nowych regulacji prawnych (Ustawa 2.0 – Prawo o Szkolnictwie Wyższym i Ustawa o Sieci Badawczej Łukasiewicz) dzięki uczestnictwu przedstawicieli MNiSW oraz NCBiR.

Do uczestnictwa w konferencji zapraszamy pomysłodawców, przedstawicieli start-upów, studentów, naukowców, przedstawicieli firm prowadzących działania badawczo-rozwojowe i inne organizacje i osoby zainteresowane rozwojem technologii.

To doskonała okazja, by podpatrzyć praktyków, porozmawiać, wymienić kontakty, poszukać pracodawcy, znaleźć pracownika czy partnera naukowego lub biznesowego, sprawdzić swoje pomysły przed inwestorami i uzyskać praktyczne umiejętności.

BEYOND IMAGINATION! – VIII MEET-UP TOP500 INNOVATORS & PAMI

GDY MARZENIA STAJĄ SIĘ RZECZYWISTOŚCIĄ…

Zapisy na stronie http://top500meetup.pl/