• 10 WRZ 20

III edycja międzynarodowych spotkań brokerskich „Global Nuclear Physics Innovation”

Enterprise Europe Network oraz Środowiskowe Laboratorium Ciężkich Jonów Uniwersytetu Warszawskiego zapraszają na trzecią edycję międzynarodowych spotkań brokerskich „Global Nuclear Physics Innovation”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 2-3 grudnia 2020 r. w wersji wirtualnej.

Wydarzenie skierowane jest do szerokiego grona uczestników – laboratoriów, uniwersytetów oraz przedsiębiorstw z takich obszarów jak: fizyka, biologia, chemia, elektronika, energetyka, medycyna, materiały, aeronautyka, informatyka, urządzenia oraz narzędzia badawcze.

Trzecia edycja spotkania brokerskiego „Global Nuclear Physics Innovation” organizowana jest w szczególnym terminie. Wśród różnych obszarów działalności badawczej dodajemy specjalną tematykę dotyczącą walki z Covid-19 – analizę struktury białek wirusa z wykorzystaniem cyklotronu.

Celem spotkań brokerskich jest:

1. stworzenie uwarunkowań do nawiązania współpracy pomiędzy przemysłem a
      ośrodkami naukowymi,
    2. zintensyfikowanie procesów transferu technologii, współpracy badawczo-rozwojowej
      oraz działalności naukowo-innowacyjnej.

Spotkania będą się odbywać wirtualnie i będą wcześniej umawiane za pośrednictwem strony internetowej wydarzenia.

Językiem spotkań brokerskich będzie język angielski.

Kontakt pod adresem: tj.krawczyk@uw.edu.pl; mpaluchferszt@slcj.uw.edu.pl

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.