• 18 LIS 21

Rozwój kariery naukowej – wirtualne bezpłatne szkolenia dla badaczy

Polecamy Państwu cykl bezpłatnych szkoleń on-line z różnych tematów związanych z karierą naukową. Szkolenia dedykowane są naukowcom na różnych etapach kariery i z różnych krajów. Organizatorami szkoleń są partnerzy projektu EURAXESS TOPIV* i są one częścią programu mentoringowego organizowanego przez Uniwersytet w Sofii.

Szkolenia odbywają się w j. angielskim.

Harmonogram i zapisy:

11 listopada 2021 Open Science – trainer: prof. Miroslav Trajanovic, University of Niš, Serbia, materiały i nagranie ze szkolenia (dostępne wkrótce)
    30 listopada 2021 Soft skills – trainer: Lucia Salto, University of Turin, Italy, Career Development Facilitator [REGISTRATION]
    7 grudnia 2021 CV writing and Interview skills – trainer: Dean Hogan, Career Coach and Consultant, Ireland [REGISTRATION]
    14 grudnia 2021 Proposal writing and Funding – trainer: Pierantonios Papazoglou, Scientific Coordinator, Cyprus Institute
    17 grudnia 2021 Project Management – Pierantonios Papazoglou
    13 stycznia 2022 Planning your research career paths – trainer: Dean Hogan
    25 stycznia 2022 Intersectoral mobility and Mentoring schemes – trainer: Xavier Eekhout, Coordinator ReBeCa mentoring program, FECYT, Spain & Svetlana Dimitrova, Coordinator of the mentoring programme, Sofia University, Bulgaria

.

Nagrania ze szkoleń będą dostępne pod podanymi linkami.

Więcej informacji

* projekt finansowany z programu Horyzont 2020 na rzecz badań i innowacji. Partnerami projektu są członkowie europejskiej sieci EURAXESS wspierającej mobilność międzynarodową i rozwój kariery naukowej.